اهمیت تربیت فرزند بر اساس دین اسلام 

رسول خدا (ص) می فرمودند: قرآن روز قیامت مرد رنگ پریده ای را می آورد و به پروردگارش می گوید: این شخص، کسی است که من روزش را با تشنگی و شبش را به بیداری گرفته بودم و طمع او را به رحمت تو قوی تر کرده بودم و آروزهایش را به مغفرت تو گسترده بودم، پس بر اساس گمان من درباره اش عمل کن، خدا می فرماید: مُلک را به دست راستش و جاودانگی را به دست چپش دهید. پدر و مادرش را زیوری دهید که تمام دنیا با آنچه در آن است به ارزش آن نباشد، پس همه مردم روز قیامت به آن پدر و مادر می نگرند و آن دو را عظیم می شمارند و خودشان نیز از این مقامشان به شگفتی فرو می روند و می پرسند: پروردگارا! این عظمت از کجاست؟ خدا می فرماید: این عظمت به سبب آموختن #قرآن به فرزندتان و #تربیت او بر اساس دین اسلام و محبت پیامبر (ص) و علی (ع) است.» (التفسیر المنسوب الی الامام العسکری، ص 450، بحارالانوار، ج 89، ص 32)

#مکتب_اسلامی
#خانواده_محوری
#قرآن_محوری

برای رفتن به وبسایت مکتب اسلامی(راه رسیدن به تمدن)برروی عبارت زیر کلیک کنید:

maktab_eslam

معرفی کتاب نقش آزادی درتربیت کودکان

اهمیت تربیت فرزند از نظر اسلام

نشست کشوری راه رسیدن به تمدن اسلامی

ص ,اساس ,خدا ,تربیت ,اسلام ,پس ,را به ,بر اساس ,این عظمت ,مکتب اسلامی ,به دست ,اهمیت تربیت فرزند

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سیر مطالعاتی شهید مطهری لوازم یدکی پروتون خط فرهنگی Coin City heyvamag ماه و ماهی بنگاه معاملات ملکی و آژانس مسکن سایت فروش اکانت و دیسک های کنسولی لینکدونی amozesh